Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW49 2018
Poháre na pivo z krištáľového skla, 4 ks

Poháre na pivo z krištáľového skla, 4 ks

Každý druh piva má svoj vlastný charakter – a ten sa môže so všetkými svojimi nuansami plne rozvinúť len v tom správnom pohári. Táto súprava pohárov na pivo sa skladá zo štyroch pohárov, ktorých tradičné tvary sú v dokonalej harmónii s rozličnými druhmi. Každý pohár je vyrobený z kvalitného krištáľového skla. Poháre teda poskytujú tie najlepšie predpoklady, ako si môžete Vaše obľúbené pivo vychutnať nanovo – alebo možno objavíte aj nový obľúbený druh piva. Pohár na pšeničné pivo Pohár na pšeničné pivo by sa, prísne vzaté, mal nazývať „pohár na biele pivo“ a hodí sa na všetky takéto pivá alebo pšeničné pivá typu Ale. Vysoký tvar udrží pivo dlhšie čerstvé a nechá vyniknúť typický buket a arómy väčšiny pšeničných pív. Pohár na pivo v tvare tulipánu Pohár na pivo v tvare tulipánu je ideálny pohár na pivá plzenského typu alebo pivá typu Craft Ale. Klasický tvar tulipánu s relatívne veľkým otvorom sa hodí predovšetkým na pivá s výraznou arómou. Pohár na ležiak Pohár na ležiak sa dokonale hodí na svetlé ležiaky, pivá typu Ale alebo anglické pivá typu Stark Ale. Vďaka trochu širšiemu otvoru pohára budete pri každom dúšku vnímať celú šírku aróm piva. Pohár na pivo Witbier V pohári na pivo Witbier výnimočne vyniknú pivá typu India Ale a, prirodzene, aj klasické pivo Witbier z Belgicka. Malý priemer otvoru pohára optimálne prenáša arómy do strednej časti podnebia.
8,99 €
8,99
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Alternatívne výrobky

Univerzálna čistiaca kefa

Pinzeta v rukoväti – na hygienické čistenie odtokov
5,99 € 3,99 € Quickshop

Prestierania, 4 ks

Z plastu, ktorý sa môže utierať vlhkou handričkou a je nenáročný na údržbu
8,99 € 6,99 € Quickshop

Súprava na servírovanie

3-dielna: kanvička na mlieko, cukornička a podnos
19,99 € 11,99 € Quickshop

Uteráky pre hostí, 2 ks

Neobyčajne mäkké a nasiakavé
5,99 € 4,99 € Quickshop