Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW12 2016
Podložka pod misku na krmivo

Podložka pod misku na krmivo

Keď je veľký hlad, miska na krmivo môže počas psieho alebo mačacieho hodovania putovať celou kuchyňou – ale s touto položkou je tomu koniec. Táto protišmyková podložka z odolného elastického plastu zaistí, aby miska s krmivom stabilne stála a odolala i veľmi dynamickému nástupu na večeru. Mierne zvýšený okraj zabraňuje rozsypávaniu krmiva, podlaha zostane čistá. Podložka sa dá umývať v umývačke.
7,99 €
7,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.