Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2017
Podložka na pečenie na opakované použitie

Podložka na pečenie na opakované použitie

S touto všestrannou podložkou na pečenie už nebudete potrebovať papier na pečenie! Má protišmykovú spodnú stranu a vrchná strana má nepriľnavú povrchovú úpravu – je preto ideálna napríklad na prípravu pizze, bagiet, sušienok či koláčov. Všestranná kuchynská pomôcka Podložka sa dá zastrihnúť podľa potreby a je odolná proti teplotám od –30 °C do +230 °C. A neprichádza na rad až pri pečení, ale uplatní sa už pri príprave. Vďaka stupnici v centimetroch a vyrazeným tortovým rezom umožňuje presnú prácu, je ideálna na vyloženie tortových foriem – a, samozrejme, aj ako podložka na vyvaľkanie cesta. Pracovná plocha zostane čistá, netreba ju poprašovať múkou ani vymastiť.
6,99 €
6,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.