Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
Ploché vákuové úložné vrecia, 2 ks

Ploché vákuové úložné vrecia, 2 ks

Tieto dve vákuové vrecia s ozdobnou potlačou s motívom čiar slúžia na uskladnenie lôžkovín alebo sezónneho oblečenia a poskytujú ochranu pred prachom, vlhkosťou, pachmi a moľami. Vzduch stačí odsať pomocou vysávača – tým dosiahnete úsporu miesta pri uskladnení textílií až 75 %. Vákuové vrecia majú rôzne veľkosti – menšie vrece sa dokonale hodí do úložného boxu pod posteľ od Tchibo. Vrecia sú určené na opakované použitie a na zadnej strane sa nachádza návod na použitie.
6,99 €
6,99
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky