Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2017
Plech na pečenie muffinov s vekom

Plech na pečenie muffinov s vekom

Pečenie, prenášanie, servírovanie a uskladnenie muffinov Tento plech s vekom na 12 muffinov je naozaj všestranný talent: Je to forma na pečenie a box na prenášanie, servírovanie a uskladnenie v jednom. Veko má uzávery a držadlá na pohodlné prenášanie. Pod obzvlášť vysoké veko sa zmestia dokonca aj ozdobené cupcaky. Na servírovanie sa pripevní pod plech. Plech na pečenie s kvalitnou nepriľnavou povrchovou úpravou GREBLON® B1 Kvalitná nepriľnavá povrchová úprava GREBLON® B1 znižuje prichytávanie cesta a uľahčuje čistenie plechu. Muffiny sa dajú ľahko vybrať z plechu. Plech je žiaruvzdorný do 230 °C.
14,99 €
14,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW18/2017  Inšpirácie ku Dňu matiek

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.