Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW25 2013
Pedálový odpadkový kôš na triedený odpad

Pedálový odpadkový kôš na triedený odpad

2 priehradky – ideálny na triedenie odpadu. Veľkosť priehradiek možno ľubovoľne nastaviť pomocou svoriek na vrecia do odpadkových košov. Veko s veľkým uhlom otvárania pre pohodlné plnenie. Veľký nožný pedál pre pohodlné otváranie. Celkový objem cca 36 l. Vhodný na bežne dostupné vrecia do odpadkových košov od cca 10 do 30 l. Z nárazuvzdorného, recyklovateľného polypropylénu.
34,95 €
34,95
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW25/2013  Osviežte svoju kúpeľňu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.