Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Darčeky nielen pre mužov

Technika, osvetlenie a sviatočná móda

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

S našimi modelmi pre začiatočníkov sa stanete párty dídžejom

Dobrá párty potrebuje dobrú hudbu. A keďže Vy sami najlepšie viete, čo sa Vám páči, môžete odteraz stáť za mixážnym pultom. Pre párty presne podľa Vášho vkusu!

✔ Mixážny pult pre DJ ✔ Gramofón ✔ Slúchadlá ✔ Zvukové zariadenia so svetlom
Vianoce ako sa patrí

Cool sviatky!

Sviatočnú náladu máme tak či tak – teraz sa postaráme o párty atmosféru pod vianočným stromčekom! Pretože disko osvetlenie, audiotechnika, karaoke a pod. sú skvelými darčekmi pre celú rodinu. Vianoce teda budú tento rok trochu viac cool!

Svetlá radosť zo sviatkov

Svetelné efekty pre domov

Stále na príjme

Rádio a pôžitok z hudby

Hudba a správy z celého sveta

Internetové rádio cez WLAN

Vaša obľúbená hudba stlačením jediného tlačidla. Počúvajte vysielanie rádií z celého sveta cez WLAN a uložte si svoje obľúbené stanice. Môžete si bez problémov pripojiť aj svoj smartfón alebo počítač – pre vynikajúci zážitok zo zvuku! Dostupné v dvoch cool vzhľadoch.
Pozrieť si internetové rádio
  
 
  • Odkladací stolík s LED osvetlením
Energia: A+ (od A++ do A)
89,95
Náhľad
 
  

Tu hrá hudba!

Hudobné nástroje pre veľké a malé hviezdy

Vitajte v Candy-Bare!

Ten zvuk ladí!

Technika na natáčanie a oslavovanie

Spomienky na detstvo sa prebudia

Star Wars pre malých a veľkých chlapcov

 
Žiaľ už vypredané
*Len držiteľom TchiboCard bude odpočítaná zľava v nákupnom košíku.
  • Domáce planetárium
44,95
TchiboCard cena*36,95 €

Vidím hviezdne nebo!

Domáce planetárium

Toto malé planetárium s vysokokvalitným systémom šošoviek premieta až 10 000 hviezd a zobrazuje severnú pologuľu so súhvezdiami alebo bez nich. Pritom možno na hviezdnej mape nastaviť hviezdnu oblohu viditeľnú v tom-ktorom mesiaci. A tým, ktorí zaspia pod jagavými hviezdami, sa projektor asi po 30 minútach vypne.
Pozrieť si planetárium

Nakupujte ešte výhodnejšie s TchiboCard!

Ako majiteľ TchiboCard môžete využívať ešte výhodnejšie ponuky: v mnohých kolekciách Tchibo nájdete teraz jeden alebo viac výrobkov, ktoré s kartou TchiboCard získate za výhodnejšiu cenu.

Zabezpečte si teraz túto a mnoho iných výhod a prihláste sa do klubu TchiboCard.
Zaregistrujte sa teraz
 
   

Nech Ťa sila sprevádza

Star Wars technická stavebnica

Výzvou pre skúsených modelárov je Star Destroyer z trilógie Star Wars v mierke 1 : 2700. Vstavané elektronické komponenty a LED osvetlenie motorov a palubných nadstavieb spolu s vopred naprogramovanou riadiacou jednotkou umožňujú zobrazenie realistických bojových scén. Zvukový modul poskytuje autentické bojové zvuky.
Pozrieť si stavebnicu
 

Hry bez hraníc

Šípky, minikonzoly a viac

Veľké kino!

Darčeky pre milovníkov techniky

Čas na nové veci

Smartfóny a príslušenstvo

Nápady na darčeky pre mužov

  
      
    
    
 
   
  
  
     
    
  • Boxerky, 5 ks
Plochý, elastický pás s mäkko zdrsnenou vnútornou stranou
14,99
Náhľad
  
    
    
   
       

Lesk sa spája s eleganciou

Párty vzhľady pre dámy a deti

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Naše odevy certifikované podľa normy Global Organic Textile Standard (GOTS) sú na dotyk príjemné až trojnásobne. Lebo z kontrolovanej biologickej produkcie a požiadaviek na životné prostredie a sociálnych požiadaviek v celom reťazci výroby textílií profitujú všetci: životné prostredie, ľudia v dodávateľskom reťazci a vy.

KVALITA GOTS
V tomto týždni sú vybrané výrobky certifikované podľa normy GOTS. Obsahujú minimálne 70 % bavlny z kontrolovanej biologickej produkcie a sú vyrobené v súlade s normou Global Organic Textile Standard (GOTS). Nielen pri poľnohospodárskej produkcii, ale aj pri spracovaní sa vzdávame používania nebezpečných chemikálií a kriticky posudzovaných prísad.