Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW35 2018
Parný odšťavovač z ušľachtilej ocele

Parný odšťavovač z ušľachtilej ocele

Vlastnoručne pripravené šťavy z ovocia alebo zeleniny sú skvelá predstava – a s týmto odšťavovačom sa táto predstava môže premeniť na skutočnosť v každej kuchyni. Ovocie a zelenina sa v ňom s kôstkami a neolúpané šetrne zohrejú pomocou pary a aróma, farba, chuť a rovnako aj minerály a vitamíny zostanú zachované. Konzervačné látky? V žiadnom prípade. Šťavy je možné ešte v horúcom stave pomocou zabudovanej hadice plniť do fliaš či pohárov, pričom nie je potrebný lievik a ani sa nič nevyleje mimo. Šťavy, želé a ovocné pyré Všestranný kuchynský pomocník však dokáže vyčarovať viac ako len chutné šťavy: Šťavy sa dajú priamo ďalej spracovať na želé, z odšťaveného ovocia zas môže vzniknúť ovocné pyré. Jednotlivé súčasti súpravy sa dajú používať aj samostatne ako kôš na ovocie alebo hrniec. Odšťavovač je vyrobený z kvalitnej ušľachtilej ocele a je vhodný na všetky druhy sporákov vrátane indukčných. A aby mohol naplno prejaviť svoj potenciál, v návode na použitie sa nachádza veľa praktických tipov.
69,95 €
69,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW35/2018  Letná kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.