Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2019
Parná kefa

Parná kefa

Rýchlo a jednoducho nechá zmiznúť malé záhyby: Vďaka funkcii vertikálneho naparovania je táto parná kefa ideálna aj na vyhladzovanie zavesených odevov a textílií – aj keď sú z jemných materiálov. Na optimálnu predprípravu je ručný parný čistič vybavený hlavou kefy so zabudovaným vankúšikom na odstraňovanie žmolkov – stačí raz krátko prekefovať, niekoľkokrát zapnúť parný ráz a je hotovo. Ergonomická rukoväť sa dobre drží v ruke a má tlačidlo parného rázu, ktoré sa dá zaistiť na nepretržitú prevádzku. Ochrana proti prehriatiu sa postará o viac bezpečnosti pri manipulácii s kefou. Ideálna aj na cesty Zásobník na vodu je odnímateľný a jednoducho sa plní. Parná kefa je okrem toho aj praktickým spoločníkom na cesty, pretože vďaka dodatočnému adaptéru je možné ako zásobník na vodu použiť aj štandardné fľaše na nápoje.
39,95 €
39,95
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW3/2019  Domácnosť a poriadok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.