Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW46 2017
Papierová hviezda s LED

Papierová hviezda s LED

Túto ozdobnú hviezdu z papiera možno zavesiť kamkoľvek a vďaka 13 LED vydávajúcim teplé biele svetlo sa postará o pôsobivé vianočné osvetlenie. Dá sa zapínať a vypínať na priehradke na batérie – alebo prácu nechajte na časovač: Hviezda sa po šiestich hodinách automaticky vypne a po ďalších 18 hodinách sa svetlo znova zapne. Možno ju priestorovo úsporne uložiť Ak hviezdu s LED práve nepoužívate, možno ju zložiť a priestorovo úsporne uložiť – ak teda budete chcieť, pretože ako dekorácia krásne vynikne nielen v období Vianoc.
14,99 €
14,99
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Alternatívne výrobky