Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Outfity, bielizeň a doplnky

Jesenná móda pre mužov

Od hlavy až po päty perfektne oblečený do každého počasia a s pohodlnou bielizňou na chladnejšie jesenné dni sa bude z jesene tešiť každý muž.

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

 
 • Bunda do dažďa, unisex
Vetruvzdorná, nepremokavá a priedušná vďaka vysokoúčinnej povrchovej úprave a zataveným švom
29,95
Náhľad
   

Zlé počasie, dobrá výbava

Bundy, nohavice, topánky a výbava pre dobrodružstvo vonku

  
 • Nohavice do dažďa, unisex
Vetruvzdorné, nepremokavé a priedušné vďaka vysokoúčinnej povrchovej úprave a zataveným švom
19,99
Náhľad
   
 • Softshellové nohavice
Sú elastické, odolné a rýchlo schnú – optimálne sa hodia na aktivity vonku
29,95
Náhľad
  
 • Kapucňa do dažďa
Na cesty – stačí ju obliecť pod alebo na bundy, kabáty atď.
9,99
Náhľad
 
 
 • Bunda do dažďa, unisex
Vetruvzdorná, nepremokavá a priedušná vďaka vysokoúčinnej povrchovej úprave a zataveným švom
29,95
Náhľad
 
 • Bunda s kapucňou
Je priedušná, dobre odvádza vlhkosť a rýchlo schne vďaka úprave DryActive Plus
19,99
Náhľad
 
  
     
 • Topánky
Z velúrovej kože
31,95
Náhľad
 
 • Topánky
Podrážka s jemným profilom
29,95
Náhľad

Základné kúsky na každý deň

Tričká, košele a svetre, ktoré sa jednoducho kombinujú

Čo nosia muži pod oblečením

Tielka, slipy, boxerky a ponožky – klasická denná bielizeň pre pánov

Nočná bielizeň a domáce oblečenie

 
 
 
niekoľko kusov
 • Krátke pyžamo
Mäkký jednoduchý džersej
13,99
Náhľad
  
Žiaľ už vypredané
  
 • Pohodlné nohavice
Pás s tunelovým sťahovaním a šnúrkou na zaväzovanie na úpravu šírky
14,99
Náhľad
 
 • Pohodlné nohavice
Tunelové sťahovanie so šnúrkou na zaväzovanie na úpravu šírky
14,99
11,99
Náhľad

Doplnky a vychytávky

 
 
Žiaľ už vypredané
 • Pánske quartzové hodinky
So zobrazením dátumu
29,95
 
 
 • Kožená peňaženka
Kvalitná plná hovädzia koža
14,99
Náhľad
 
 • Kožený prívesok na kľúče
Krúžok z ušľachtilej ocele
7,99
Náhľad
 
 • Peňaženka
Priehradka na mince s patentným gombíkom
7,99
Náhľad
  

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Naše odevy certifikované podľa normy Global Organic Textile Standard (GOTS) sú na dotyk príjemné až trojnásobne. Lebo z kontrolovanej biologickej produkcie a požiadaviek na životné prostredie a sociálnych požiadaviek v celom reťazci výroby textílií profitujú všetci: životné prostredie, ľudia v dodávateľskom reťazci a vy.

KVALITA GOTS
V tomto týždni sú vybrané výrobky certifikované podľa normy GOTS. Obsahujú minimálne 70 % bavlny z kontrolovanej biologickej produkcie a sú vyrobené v súlade s normou Global Organic Textile Standard (GOTS). Nielen pri poľnohospodárskej produkcii, ale aj pri spracovaní sa vzdávame používania nebezpečných chemikálií a kriticky posudzovaných prísad.
Naše textílie s pečaťou Bavlna vyrobená v Afrike stelesňujú logo GUT GEMACHT, lebo podporujú trvalo udržateľnú produkciu bavlny v Afrike. Iniciatíva CmiA tam spolupracuje s približne 670 000 producentmi bavlny a ponúka pomoc približne 5,3 mil. ľudí vrátane členov ich rodín, aby si svojpomocne zlepšili svoj život.

POMOC VĎAKA OBCHODU
Sociálna spravodlivosť, vyššie príjmy pre rodiny a ochrana životného prostredia — to sú ciele. Na školeniach sa farmári naučia, ako pestovať bavlnu efektívne a šetrne voči životnému prostrediu. Vďaka vyšším výnosom a väčším príjmom si dokážu vlastnými silami zlepšiť svoju situáciu a život svojej rodiny a to bez akejkoľvek ďalšej pomoci zvonka. Čím viac tejto bavlny sa kúpi, o to lepšie, lebo licenčné poplatky, ktoré podniky za to platia, budú priamo na danom mieste investované napr. do škôl. Tak si pre seba kúpite módu pre dobrý pocit a iným venujete kúsok lepšej budúcnosti.
Koža je veľmi kvalitným a odolným materiálom. Takže z výrobku sa môžete dlho tešiť. Naše kožené výrobky sú navyše vyčinené bez použitia chrómu. To zabraňuje zaťaženiu životného prostredia chrómom a okrem toho sa vylúčia zdravotné riziká spôsobené touto látkou pre ľudí v krajinách produkcie výrobkov a aj pre Vás.