Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW46 2017
Ozdoby s LED, 2 ks

Ozdoby s LED, 2 ks

S rozkošnými detailmi, ako sú tieto dve ozdoby s LED, bude vianočná dekorácia pôsobiť sviatočne. Súprava sa skladá z anjela a vianočného stromčeka, obidve ozdoby sú vo vzhľade priehľadného skla s detailom v zlatej farbe, majú po štyri LED vydávajúce teplé biele svetlo a bytu dodajú vianočný lesk. Časovač zabezpečí, že LED sa po približne šiestich hodinách automaticky vypnú a po cca 18 hodinách sa znova zapnú – možno ich však zapínať a vypínať aj manuálne.
14,99 €
14,99
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky