Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW27 2016
Organizér na ceruzky a poznámky

Organizér na ceruzky a poznámky

Na upratanom písacom stole budú zábavné dokonca aj domáce úlohy. Tento organizér na ceruzky a poznámky zo stabilného kartónu s certifikátom FSC® je ideálnym pomocníkom na udržiavanie poriadku. Všetky kancelárske a písacie potreby v ňom budú usporiadane a prehľadne uložené a budú rýchlo poruke. Organizér má dve rôzne vysoké priehradky a priehradku na poznámky. V tejto priehradke sa už nachádza cca 100 lístkov na poznámky.
5,99 €
5,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW27/2016  Miesto pre veľké nápady

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.