Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Kroje a doplnky pre veľkých aj malých

Chystáte sa na Októberfest

Štýly na pivné slávnosti pre krásavice

 
 
Pletený kabátik ku kroju
od 24,95 € Quickshop
 
Dostupné varianty:
 
     
    
 
Skladacie baleríny
Obzvlášť ohybná a protišmyková podrážka
19,99 € Quickshop
 
Šatka
Čistá bavlna príjemná na telo
8,99 € Quickshop
  
Dirndl
S blúzkou a zásterou
139,00 € Quickshop
 
Pletený kabátik ku kroju
Z príjemne mäkkej bavlnenej zmesi
22,95 € Quickshop
 
Tričko
niekoľko kusov
Tričko
S nariaseným okrúhlym výstrihom
12,99 € Quickshop
  
Tričko s obojstrannými flitrami
Z príjemne mäkkého jednoduchého džerseja
12,99 € Quickshop
 
Tričko »Wiesn Spatzl«
S potlačou s motívom srdca a aplikáciou so štrasovými kamienkami
12,99 € Quickshop
 
Blúzka bez rukávov
S ozdobnými volánikmi na gombíkovej lége a prieramkoch
12,99 € Quickshop
 
Blúzka
S kvetinovou výšivkou na rukáve a žabkovaným výstrihom v štýle Carmen
12,99 € Quickshop
 
  
 

Poriadne oblečenie pre poriadnych chlapov

 
  
Károvaná košeľa
Rukávy na vyhrnutie – s pásikom a gombíkom na zaistenie
19,99 € Quickshop
 
Teplákové šortky
Neobyčajne pohodlné vďaka mäkko zdrsnenej vnútornej strane
22,95 € Quickshop
 

Kroje pre najmenších návštevníkov Októberfestu

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Koža je veľmi kvalitným a odolným materiálom. Takže z výrobku sa môžete dlho tešiť. Naše kožené výrobky sú navyše vyčinené bez použitia chrómu. To zabraňuje zaťaženiu životného prostredia chrómom a okrem toho sa vylúčia zdravotné riziká spôsobené touto látkou pre ľudí v krajinách produkcie výrobkov a aj pre Vás.
Pri našej móde z vlákien Lenzing Viscose® pocítite okamžite, že bola vyrobená kvalitne, GUT GEMACHT. Vyznačuje sa mimoriadnou mäkkosťou na dotyk a nádherne splýva.

Celulózové vlákno vám poskytne nielen príjemný pocit na koži, ale je dobré aj vo vzťahu k nášmu životnému prostrediu: Je vyrábané z rastlinných surovín. Tieto sa získavajú zásadne z trvalo udržateľných zdrojov. Pri výrobe sa dbá na to, aby boli dodržané vysoké kvalitatívne a ekologické štandardy.