Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW43 2016
Okenný a dverný alarm s kódom

Okenný a dverný alarm s kódom

Viac bezpečnosti za okamih Tento alarm sa bez vŕtania upevní obojstrannou lepiacou páskou na dvere alebo okná a je dokonalou ochranou proti vlámaniu – aj do nájomného bytu. Zaistenie dverí alebo okien funguje na základe magnetického kontaktu: Keď sa kontakt pri otvorení okna alebo dverí nepovolanou osobou preruší, rozoznie sa poplašný signál s hlasitosťou 105 decibelov. Zaistenie dverí s osobným kódom a funkciou odloženého spustenia alarmu Keď dôjde k prerušeniu magnetického kontaktu, poplašný signál sa rozoznie s desaťsekundovým oneskorením. Pomocou osobného 4-miestneho kódu tak majú obyvatelia možnosť – napríklad po príchode domov – alarm vypnúť skôr, ako sa rozoznie.
5,99 €
5,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW43/2016  Zabezpečenie pre auto & dom

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.