Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2019
Okenná stierka s funkciou postrekovania

Okenná stierka s funkciou postrekovania

Umývanie okien bez potopy? S touto stierkou je to samozrejmosť! Má zabudovaný zásobník na čistiaci prostriedok a vodu a stlačením tlačidla sa vypustí správna dávka jemnej hmly. Zásobník je s rukoväťou spojený pomocou jednoduchého otočného uzáveru a ľahko sa plní. Šikovná okenná stierka sa okrem toho výborne hodí na čistenie čelných skiel áut. S 2 návlekmi z mikrovlákna Návleky z moderného mikrovlákna umožňujú čistenie šetrné k životnému prostrediu, pretože uvoľňujú nečistoty s malým množstvom čistiaceho prostriedku a vody. Sú odnímateľné a môžu sa prať.

Naposledy v ponuke: CW3/2019  Domácnosť a poriadok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.