Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW30 2017
Ohybná prachovka

Ohybná prachovka

S touto praktickou pomôckou do domácnosti prach už viac nebude mať žiadnu šancu: Táto prachovka má dĺžku približne 62 centimetrov, je ohybná a flexibilná: Dostane sa aj do ťažko prístupných rohov a na povrch vysokého nábytku. Výnimočne dlhá a flexibilná prachovka sa hodí aj na radiátory. Jednoduchá a praktická Prachovka má rukoväť z kaučukového dreva s dlhou životnosťou – ide o výnimočne tvrdé drevo, ktoré absorbuje menej vlhkosti, a preto sa dokonale hodí na použitie v domácnosti. Odnímateľný návlek z mikrovlákna je vhodný na čistenie suchých i vlhkých povrchov.
4,99 €
4,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW30/2017  Pomocníci do domácnosti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.