Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW30 2017
Odstraňovač žmolkov s pohyblivou hlavou

Odstraňovač žmolkov s pohyblivou hlavou

Tento odstraňovač žmolkov poskytne rýchlu prvú pomoc, ak potrebujete znova oživiť oblečenie. Vďaka extra veľkej strihacej ploche dôkladne, šetrne a rovnomerne zbaví úplety žmolkov a uzlíkov. Pohodlný a dôkladný S dvomi rýchlostnými stupňami a štyrmi nastaviteľnými dĺžkami strihu môžete túto praktickú pomôcku do domácnosti prispôsobiť príslušnému druhu vlny podľa potreby – dosiahnete tak výnimočne jemné výsledky. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná a pohodlne sa s ňou pracuje a keďže odstraňovač žmolkov má odnímateľný zásobník na žmolky, dá sa jednoducho opäť vyčistiť.

Naposledy v ponuke: CW30/2017  Pomocníci do domácnosti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.