Schließen

Odpočinok na balkóne

Nábytok na balkón a terasu

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Malý balkón, veľa možností

Štýlový nábytok na balkón

Trendové: Kov v kombinácii s betónom

Puristický dizajn na balkón a terasu

Osvetlenie pre príjemné večery

Dekoratívne outdoorové osvetlenie

    

Teplé svetlo v retro vzhľade

Zaujímavým detailom tohto lampáša z ušľachtilého, matného čierneho kovu sú 3 dekoratívne žiarovky s vláknom v retro vzhľade, ktoré sa postarajú o úžasne teplé svetlo a obzvlášť príjemne osvietia obľúbené miesto na balkóne alebo terase.
Pozrieť si lampáš so žiarovkou s vláknom
  
  • Stojacia lampa s LED, outdoorová
Energia: A (od A++ do A)
89,95
Náhľad
 
  • Stolná lampa s LED, outdoorová
Energia: A+ (od A++ do A)
59,95
Náhľad
       
  
Žiaľ už vypredané

Naša nová obľúbená reštaurácia

Záhradné sedenie, stoly a stoličky

 
Žiaľ už vypredané
 
 
   
  
    

Poďte sa baviť!

Vytvorí náladu v záhrade: Cez dva reproduktory sa bezdrôtovo prehráva hudba prostredníctvom Bluetooth. Svietidlo sa vďaka bielemu svetlu alebo prechodom farieb postará o pôsobivú atmosféru.

Praktické: Toto svietidlo slúži vďaka zabudovanému akumulátoru zároveň ako powerbanka pre smartfóny a iné zariadenia.
Pozrieť si LED svetlo na slnečník
 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
 
   
 

Trendové: Kov v kombinácii s betónom

Puristický dizajn na balkón a terasu

Všetko zelené

Nápady na pestovanie a záhradníčenie

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Nábytok z dreva s certifikátom FSC® prináša so sebou prirodzenosť do každého domu. Logo GUT GEMACHT tu znamená, že váš jedinečný materiál pochádza výhradne zo zodpovedného lesného hospodárstva.

ÚPLNE TVOJA PRÍRODA
Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok. Vy si tak môžete svoj domov mohli skrášliť trvalo udržateľným spôsbom.
Ovplyvňujú klímu a vytvárajú ochranný priestor pre zviera i človeka. Aby sme ho zachovali, je tento produkt z regionálneho a udržateľného lesného hospodárstva GUT GEMACHT.

Prísne štandardy v oblasti životného prostredia a krátke transportné vzdialenosti zaisťujú zodpovedné a voči klíme priateľské lesné hospodárstvo. Takže sa môžete spoľahnúť, že je biologická rozmanitosť lesov chránená. Takisto sa dbá na dodržiavanie zákonov a na bezpečné pracovné podmienky lesných robotníkov. To predstavuje udržateľnosť až do detailu.