Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW32 2018
Odkladacia skrinka

Kefka na riad s nastaviteľným uhlom

Táto kefka sa prispôsobí! Jej hlava s odolnými plastovými štetinami sa dá nastaviť do dvoch rôznych uhlov, takže umývanie riadu bude ešte efektívnejšie. V zahnutej polohe sa hlava kefky dokonale hodí na hrnce, panvice a taniere. V rovnej polohe sa hlava kefky dostane aj do úzkych nádob, šálok a fliaš. Ergonomicky tvarovaná rukoväť má protišmykovú povrchovú úpravu Softgrip a závesné očko.

Naposledy v ponuke: CW32/2018  Upratovanie a domácnosť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.