Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW25 2019
Odkladacia skrinka

Odkladacia skrinka

Viac úložného priestoru a prehľadné uloženie Táto odkladacia skrinka s pevnými plastovými hranami odolnými proti nárazom je prvok zo série nábytku vo vidieckom štýle. Vynikne vďaka zásuvkám a dvierkam s prednou časťou s rámom a úchytom z matného kefovaného kovu. Horná doska je s profilom. Odkladacia skrinka VYROBENÁ V NEMECKU stojí na predmontovanom podstavci s nožičkami s nastaviteľnou výškou na jednoduché vyrovnanie na požadovanom mieste. Komoda s 3 zásuvkami a 3 dvierkami V troch zásuvkách a za tromi dvierkami má všetko svoje miesto. Za každými dvierkami sa nachádza jedna vkladacia polička, ktorej výška sa dá nastaviť a určiť podľa potreby vďaka dierkam po celej výške skrinky. Zásuvky majú kovové vysúvacie koľajničky s úplným výsuvom, ktoré umožňujú optimálne využitie úložného priestoru. Dvierka sú vybavené zaklapávacími pántmi na jednoduchú montáž a tlmičom dverí na nehlučné zatváranie.
299,00 €
299,00
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Alternatívne výrobky

Odkladacia skrinka

Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
249,00 € 229,00 € Quickshop

Komoda

229,00 € 199,00 € Quickshop

Dekoračný kozub

Prvok z našej série nábytku vo vidieckom štýle
269,00 € Quickshop

Komoda

Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
229,00 € Quickshop

Vysoká skrinka

Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
279,00 € Quickshop

Polica

Ideálna na zoraďovače
39,95 € Quickshop

Zásuvková komoda

Prvok z našej série nábytku vo vidieckom štýle
249,00 €

Nízka skrinka pod televízor

Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
199,00 €