Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW24 2018
Odkladací box na posteľ

Odkladací box na posteľ

Úložný priestor do spálne a obývačky Tento odkladací box poskytuje vo veľkom vrecku dostatok miesta na noviny, knihy alebo časopisy. Okrem toho možno do troch ďalších nakladaných vreciek uložiť napríklad puzdrá na okuliare alebo diaľkové ovládania. Pre úložný priestor podľa potreby Box možno pripevniť na posteľ alebo používať voľne postavený ako stojan na noviny – v tom prípade sa z pása na pripevnenie na latový rošt stane užitočné veko. Deliaca stena pre veľkú priehradku sa dá zaistiť pomocou patentných gombíkov a v prípade potreby je vyberateľná.

Naposledy v ponuke: CW24/2018  Bývanie v letnom štýle

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.