Schließen

Pre postavu snov

Tvarovacia a sťahujúca dámska bielizeň

Vždy sebavedomá: V tejto očarujúcej spodnej bielizni už nemusíte nič skrývať. Bezšvové vyhotovenie, materiály, ktoré tvarujú postavu, a kvalitné čipkované detaily dodajú tielkam, pyžamám a iným kúskom oblečenia ten správny šmrnc.

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Pre skvelú postavu

Vyspite sa doružova

Cíťte sa dobre a rozkvitnite

Nájdite ľahko svoju obľúbenú podprsenku

K podprsenkám s kosticami

80-95D, 80-95E

 • Špeciálny pohodlný strih pre väčšie veľkosti
 • Košíčky s kosticami pre optimálnu podporu

K podprsenkám s mäkkými košíčkami

75-80A, 75-85B, 75-80C

 • Jemne tvaruje – maximálne pohodlie bez kostíc
 • Ľahko vatované košíčky s jemnou mäkkou čipkou

K podprsenkám s kosticami

75-85B, 80-90C

 • Tvaruje prirodzený dekolt
 • Dvojité a nepriehľadné košíčky – tvarované bez švov

K podprsenkám Spacer

75-80A, 75-85B, 75-80C

 • 2 spôsoby nosenia – so štandardnými ramienkami alebo s ramienkami okolo krku
 • Obzvlášť ľahké a priedušné košíčky

K podprsenkám s kosticami

80-95D, 80-95E

 • Špeciálny pohodlný strih pre väčšie veľkosti
 • Dvojvrstvové spracovanie, bezšvové košíčky s kosticami

K podprsenkám s mäkkými košíčkami

75-80A, 75-85B, 75-80C

 • Jemne tvaruje – maximálne pohodlie bez kostíc
 • Ľahko vatované košíčky

K podprsenkám

Veľkosť 32 – 46

 • Výnimočne pohodlné: bez kostíc a výstuže
 • Moderný strih so širokou čipkou pod prsiami

K podprsenkám push-up

75-85A, 75-85B

 • Tvarované košíčky s integrovanými push-up vankúšikmi
 • Košíčky s jemnou mäkkou čipkou tvarujú pekný dekolt

Krížené veľkosti

Pokiaľ je Vaša obľúbená podprsenka vypredaná, sú riešením krížené veľkosti. Pri nich je potrebné vybrať si rozmer pod prsiami väčší a veľkosť košíčkov menšiu – alebo opačne. Krížené veľkosti pre 80B sú napr. 85A a 75C.

Štýlovo v čiernej

Oblečte sa do dobrého pocitu

Denná bielizeň vo veľkých veľkostiach

*Len držiteľom TchiboCard bude odpočítaná zľava v nákupnom košíku.
 • Podprsenka s kosticami
 • Podprsenka s kosticami
19,99
Náhľad
TchiboCard cena*15,99 €

Nakupujte ešte výhodnejšie s TchiboCard!

Ako majiteľ TchiboCard môžete využívať ešte výhodnejšie ponuky: v mnohých kolekciách Tchibo nájdete teraz jeden alebo viac výrobkov, ktoré s kartou TchiboCard získate za výhodnejšiu cenu.

Zabezpečte si teraz túto a mnoho iných výhod a prihláste sa do klubu TchiboCard.
Zaregistrujte sa teraz
 
Žiaľ už vypredané

Štýlovo a pohodlne

Denná a nočná bielizeň pre pánov

Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Naše odevy certifikované podľa normy Global Organic Textile Standard (GOTS) sú na dotyk príjemné až trojnásobne. Lebo z kontrolovanej biologickej produkcie a požiadaviek na životné prostredie a sociálnych požiadaviek v celom reťazci výroby textílií profitujú všetci: životné prostredie, ľudia v dodávateľskom reťazci a vy.

KVALITA GOTS
V tomto týždni sú vybrané výrobky certifikované podľa normy GOTS. Obsahujú minimálne 70 % bavlny z kontrolovanej biologickej produkcie a sú vyrobené v súlade s normou Global Organic Textile Standard (GOTS). Nielen pri poľnohospodárskej produkcii, ale aj pri spracovaní sa vzdávame používania nebezpečných chemikálií a kriticky posudzovaných prísad.
Naše textílie s pečaťou Bavlna vyrobená v Afrike stelesňujú logo GUT GEMACHT, lebo podporujú trvalo udržateľnú produkciu bavlny v Afrike. Iniciatíva CmiA tam spolupracuje s približne 670 000 producentmi bavlny a ponúka pomoc približne 5,3 mil. ľudí vrátane členov ich rodín, aby si svojpomocne zlepšili svoj život.

POMOC VĎAKA OBCHODU
Sociálna spravodlivosť, vyššie príjmy pre rodiny a ochrana životného prostredia — to sú ciele. Na školeniach sa farmári naučia, ako pestovať bavlnu efektívne a šetrne voči životnému prostrediu. Vďaka vyšším výnosom a väčším príjmom si dokážu vlastnými silami zlepšiť svoju situáciu a život svojej rodiny a to bez akejkoľvek ďalšej pomoci zvonka. Čím viac tejto bavlny sa kúpi, o to lepšie, lebo licenčné poplatky, ktoré podniky za to platia, budú priamo na danom mieste investované napr. do škôl. Tak si pre seba kúpite módu pre dobrý pocit a iným venujete kúsok lepšej budúcnosti.
Koža je veľmi kvalitným a odolným materiálom. Takže z výrobku sa môžete dlho tešiť. Naše kožené výrobky sú navyše vyčinené bez použitia chrómu. To zabraňuje zaťaženiu životného prostredia chrómom a okrem toho sa vylúčia zdravotné riziká spôsobené touto látkou pre ľudí v krajinách produkcie výrobkov a aj pre Vás.
Pri našej móde z vlákien Lenzing Viscose® pocítite okamžite, že bola vyrobená kvalitne, GUT GEMACHT. Vyznačuje sa mimoriadnou mäkkosťou na dotyk a nádherne splýva.

Celulózové vlákno vám poskytne nielen príjemný pocit na koži, ale je dobré aj vo vzťahu k nášmu životnému prostrediu: Je vyrábané z rastlinných surovín. Tieto sa získavajú zásadne z trvalo udržateľných zdrojov. Pri výrobe sa dbá na to, aby boli dodržané vysoké kvalitatívne a ekologické štandardy.
Hodvábne mäkká, odvádzajúca vlhkosť a vyrovnávajúca teplotu — to všetko zažijete s našou nočnou bielizňou z vlákna TENCEL®. Lyocelové vlákno si Vás získa vynikajúcimi vlastnosťami produktu pri nosení a naviac je jeho výroba mimoriadne ekologická.

Surovinou na výrobu vlákna TENCEL® je celulóza — získavaná z dreva s certifikátom FSC®. TENCEL® sa vyrába v uzavretom výrobnom cykle (closed loop system). Tak si môžete byť istý, že naša nočná bielizeň z vlákna TENCEL® je rovnako dobrá pre životné prostredie ako je Váš pocit pri jej nosení.
To, čo sa priamo dotýka našej pokožky, by malo byť GUT GEMACHT. Celulózové vlákno Lenzing Modal® vám ukáže, ako sa to dá jednoducho prispieť k ochrane životného prostredia — a to mimoriadne mäkkým a hebkým spôsobom.

HEBKÉ NA POKOŽKE, ÚŽASNÉ PRE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE
Lenzing Modal® sa vyrába z bukového dreva vo výrobnom procese pomocou patentovanej technológie šetrnej voči klíme. Výsledok? Absolútne príjemný pocit pre Vás a Vašu pokožku.