Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW29 2018
Ochranný obal v prémiovej kvalite na záhradný nábytok

Ochranný obal v prémiovej kvalite na záhradný nábytok

Ochrana záhradného nábytku Ochranný obal je vďaka svojej stabilnej polyesterovej tkanine 600D s vrstvou PVC mimoriadne trvanlivý a odolá vetru a dažďu rovnako, ako slnečnému svetlu. Ochranný kryt má zosilnený okraj s prinitovanými nehrdzavejúcimi kovovými krúžkami a šnúrou s brzdičkami. Svojimi veľkorysými rozmermi je optimálny na záhradný nábytok, a keď ho nebudete potrebovať, umiestnite ho do úložného vreca.

Naposledy v ponuke: CW29/2018  Na záhradu, balkón aj terasu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.