Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2017
Obruč na cvičenie

Obruč na cvičenie

Obruč hula hop, ktorá sa dá zložiť Obľúbená obruč hula hop prešla veľkými zmenami. Táto obruč na cvičenie dokonca zobrazuje spotrebu kalórií a meria čas tréningu. Skladá sa z ôsmich prvkov, dá sa jednoducho zložiť a keď ju nepoužívate, môžete ju priestorovo úsporne uložiť. Všestranný partner na cvičenie Obruč precvičuje svalstvo brucha, chrbta, stehien a sedacie svalstvo. Pravidelné cvičenie pomáha zlepšovať držanie tela, zmysel pre rytmus, koordináciu a pružnosť a okrem toho môžete tiež zhodiť pár kíl. Pomôže Vám s tým priložený plagát s návodom na cvičenie.

Naposledy v ponuke: CW3/2017  Fitness & joga

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.