Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW2 2017
Obojstranná čistiaca rukavica

Obojstranná čistiaca rukavica

Takto si poradíte s každou nečistotou: Čistiaca rukavica sa natiahne na celú ruku a teda sa pri čistení nekĺže, ako napríklad handrička alebo špongia a teda optimálne čistí povrch. Dvojnásobné využitie Rukavica má dve rôzne strany: drsnú stranu na odstraňovanie odolných nečistôt a mäkkú stranu z mikrovlákna na dočistenie a leštenie . Hodí sa pre mnohé rôzne povrchy, ako sú obkladačky, umývadlá a sklokeramické varné dosky.
3,99 €
3,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW2/2017  Pomocníci do domácnosti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.