Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Klasický nábytok v novom designe

Nadčasové kúsky do bytu

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Bývajte v štýle hygge

Pekný nórsky nábytok do obývačky

  
 
 
 
  
  
  
  
 
 
 
   
 
Žiaľ už vypredané
  • Rohová rozkladacia pohovka s pružinovým jadrom a úložným priestorom
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
999,00
  • Stojacia lampa »Dreibein«, drevo
Energia: A++ (od A++ do E)
99,95
Náhľad
 
 
 
Žiaľ už vypredané
  
 
Žiaľ už vypredané
  • Stolná lampa s dreveným podstavcom
Energia: A+ (od A++ do E)
64,95
 
  • Závesné svietidlo »Bambus«
Energia: A+ (od A++ do E)
69,95
Náhľad

Oddych ako v prvotriednom hoteli

Táto elegantná rozťahovacia posteľ má poťah z jemnej štruktúrovanej látky. Svojimi zaoblenými stranami opticky pôsobí úžasne mäkko a lákavo. Tento kus nábytku je pohovka, rozkladacia posteľ a posteľ pre hostí v jednom.
Pozrieť si rozkladaciu posteľ
 

Stolujte štýlovo

Nápady do jedálne

Snívajte v tých najkrajších farbách

Elegantný nábytok do spálne

Vitajte!

Lákavé trendy do predsiene

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Nábytok z dreva s certifikátom FSC® prináša so sebou prirodzenosť do každého domu. Logo GUT GEMACHT tu znamená, že váš jedinečný materiál pochádza výhradne zo zodpovedného lesného hospodárstva.

ÚPLNE TVOJA PRÍRODA
Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok. Vy si tak môžete svoj domov mohli skrášliť trvalo udržateľným spôsbom.
Ovplyvňujú klímu a vytvárajú ochranný priestor pre zviera i človeka. Aby sme ho zachovali, je tento produkt z regionálneho a udržateľného lesného hospodárstva GUT GEMACHT.

Prísne štandardy v oblasti životného prostredia a krátke transportné vzdialenosti zaisťujú zodpovedné a voči klíme priateľské lesné hospodárstvo. Takže sa môžete spoľahnúť, že je biologická rozmanitosť lesov chránená. Takisto sa dbá na dodržiavanie zákonov a na bezpečné pracovné podmienky lesných robotníkov. To predstavuje udržateľnosť až do detailu.