Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Vyberie si každý

Nohavice pre každú príležitosť

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Bengalínové nohavice

Zdôrazňujúce postavu a superpohodlné – elegantný strih s rovnými nohavicami

Bengalínové nohavice

Benaglínové nohavice sa vyznačujú vysokým podielom viskózy. Vďaka poddajnosti materiálu sa prispôsobia tvaru tela, pričom elastan sa postará o tvarovú stálosť. Veľmi príjemne sa nosia, ľahko sa ošetrujú a súčasne sú trvácne.

Teplákové nohavice

Nenútené a príjemné – neprekonateľne pohodlné pri nosení

Džínsy

Klasické a nezničiteľné – 5-vreckový štýl sa spája s obnoseným vzhľadom

Džínsy

Džínsy sú z denimu, bavlnenej látky, ktorá získava malým podielom elastanu svoju elastickosť. Sú mimoriadne odolné a predsa pohodlné. Džínsy sú všestranne použiteľnou klasikou a nemali by chýbať v žiadnom šatníku.

Strečové nohavice

Ľahko sa ošetrujú a sú pohodlné – pre ležérny vzhľad

Tregínsy a džegínsy

Pohodné a štýlové – ako druhá koža

Tregínsy

Tregínsy sú príjemne obtiahnuté a pohodlné ako legínsy, opticky však pôsobia ako obyčajné nohavice. Tregínsy sa vyrábajú v rôznych vzhľadoch, takže sa ponúka veľké množstvo variantov pri nosení týchto veľmi pohodlných nohavíc.

Pixie, Culotte, Marlene & Co

Trendové a elegantné – upútajú svojím výnimočným strihom

Nohavice s bodkovaným vzorom

Vzorované nohavice, napr. bodkované, sú naozaj nápadné a postarajú sa o zmenu v šatníku. Najlepšie sa kombinujú s jednofarebnými hornými dielmi.

K bodkovaným nohaviciam

Nohavice culotte

Nohavice culotte patria k nohavicovým sukniam. Vďaka skrátenému strihu a širokým nohaviciam pohľad upútajú pás a členky a ich štíhlosť vynikne.

K nohaviciam culotte

Nohavice Marlene

Elegantné nohavice Marlene majú vysoký pás a široké rovné nohavice siahajúce takmer po zem. Takýmto strihom sa obratom ruky zakryjú problémové krivky.

K nohaviciam Marlene

Pančuchové nohavice a legínsy

Výborne sedia a hrejú – nielen ako spodné oblečenie

Nohavice pre pánov

Pohodlné nohavice na všedný deň

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to, aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom, aby sme dosiahli ešte lepšie výsledky. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj k tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Pri našej móde z vlákien Lenzing Viscose® pocítite okamžite, že bola vyrobená kvalitne, GUT GEMACHT. Vyznačuje sa mimoriadnou mäkkosťou na dotyk a nádherne splýva.

Celulózové vlákno vám poskytne nielen príjemný pocit na koži, ale je dobré aj vo vzťahu k nášmu životnému prostrediu: Je vyrábané z rastlinných surovín. Tieto sa získavajú zásadne z trvalo udržateľných zdrojov. Pri výrobe sa dbá na to, aby boli dodržané vysoké kvalitatívne a ekologické štandardy.
Hodvábne mäkká, odvádzajúca vlhkosť a vyrovnávajúca teplotu — to všetko zažijete s našou nočnou bielizňou z vlákna TENCEL®. Lyocelové vlákno si Vás získa vynikajúcimi vlastnosťami produktu pri nosení a naviac je jeho výroba mimoriadne ekologická.

Surovinou na výrobu vlákna TENCEL® je celulóza — získavaná z dreva s certifikátom FSC®. TENCEL® sa vyrába v uzavretom výrobnom cykle (closed loop system). Tak si môžete byť istý, že naša nočná bielizeň z vlákna TENCEL® je rovnako dobrá pre životné prostredie ako je Váš pocit pri jej nosení.
Zastávame názor, že pokiaľ znovu použijeme hodnotné suroviny, robíme dobrú vec, a vytvárame tak produkty, ktoré právom nesú logo GUT GEMACHT. Preto recyklujeme suroviny a šetríme tak ich zdroje.

ÚŽASNÉ NOVÉ VYUŽITIE
Keď sa rozhodnete pre výrobok z recyklovaného materiálu, prispejete tak veľkou mierou ku konceptu trvalo udržateľného rozvoja. Môže sa tak výrazne znížiť produkcia škodlivých emisií a súčasne sa šetrí energiou a surovinami. Kvalita zostáva rovnaká.