Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2018
Nízka skrinka pod televízor

Nízka skrinka pod televízor

Táto nízka skrinka pod televízor z našej série »Nábytok pre malé priestory« poskytuje priestor na domáce kino – a keďže má šírku iba približne 1,5 metra, sama pritom nepotrebuje veľa miesta. Má dve bočné priehradky s dvierkami, v ktorých je veľa úložného priestoru. Obidve priehradky majú po jednej vkladacej poličke nastaviteľnej do 5 rôznych výšok. Okrem toho sa v strede nachádzajú jedna otvorená priehradka a jedna priehradka s výklopnou doskou, obidve majú na zadnej strane otvory na káble, aby ste sem mohli uložiť aj DVD či Bluray prehrávač a hernú konzolu. Odolná Dvierka sú vybavené tlmičom dverí, ktorý umožňuje jemné a nehlučné zatváranie. Majú úchytky vo vzhľade pravej kože v matnej hnedej farbe a jednoducho sa montujú vďaka zaklapávacím pántom. Nízka skrinka s klasickým a jednoduchým dizajnom má pevné plastové hrany odolné proti nárazom a vďaka plastovým nožičkám odolným proti oderu s chráničmi podlahy ju môžete bez obáv umiestniť aj na chúlostivejšie podlahy.

Naposledy v ponuke: CW3/2018  Nové trendy do bytu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.