Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW22 2017
Nepružný strečingový popruh s pútkami na uchopenie

Nepružný strečingový popruh s pútkami na uchopenie

Cielené naťahovacie cvičenia sú zdravé, podporujú ohybnosť a prispievajú k vyrysovaniu svalstva. Tento strečingový popruh s pútkami na uchopenie uľahčuje a zintenzívňuje naťahovacie cvičenia. Slúži ako predĺženie rúk a umožňuje väčší dosah. Vďaka popruhu môžete dlhšie zotrvať v cvičebných pozíciách. Popruh má dva otvory na uchopenie a osem pútok na uchopenie na cvičenie podľa potreby.
4,99 €
4,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW22/2017  Wellness, joga a relax

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.