Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW38 2017
Nepriehľadná fólia

Nepriehľadná fólia

Ozdobná nepriehľadná fólia – má všestranné využitie Táto ozdobná nepriehľadná fólia chráni pred zvedavými pohľadmi cez okná, dvere alebo steny sprchového kúta. Nepriehľadná fólia sa jednoducho nanesie na plastové a sklenené povrchy: Najprv odstrihnite fóliu, potom povrch navlhčite vodou, pritlačte fóliu, vyhlaďte vzduchové bublinky a hotovo – všetko je skryté za decentným vzorom palmových listov. Ochranná fólia drží aj bez lepidla, po odstránení nezanecháva stopy a dá sa opätovne použiť.
5,99 €
5,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.