Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Vitajte v našich obchodoch!

Vôňa čerstvo pripravenej kávy a množstvo lákavých výrobkov: návšteva obchodu Tchibo je vždy zážitkom.

Dvere prvej predajne Tchibo sa otvorili v centre Hamburgu v roku 1955 – a odvtedy majú obyvatelia strednej a východnej Európy možnosť objavovať svet Tchibo vo viac ako 900 obchodoch.

Vďaka jedinečnému konceptu obchodov Tchibo u nás nájdete kávový bar a zároveň si môžete vybrať z našej širokej ponuky spotrebného tovaru a kávy. Prehľadné usporiadanie Vám pomôže nájsť vždy to, čo potrebujete.

Naše obchody

Nájdite najbližší obchod Tchibo

Chcete sa zoznámiť so zaujímavým sortimentom spotrebného tovaru a kávy a pritom si vychutnať lahodné cappuccino či espresso? Žiadny problém – v našich obchodoch je to úplne bežné.

Navštívte nás! Naši zamestnanci Vás radi privítajú a ochotne zodpovedia všetky Vaše otázky.
Nájdite najbližší obchod Tchibo tu!

Naše služby

Využite naše obchody pri online objednávkach.

Existuje niekoľko dôvodov, pre ktoré by ste mali využiť náš obchod pri najbližšej online objednávke:
Objednaný tovar vám bezplatne doručíme do Vašej obľúbenej predajne Tchibo. Môžete si ho vyzdvihnúť kedykoľvek počas otváracích hodín predajne. A ak sa Vám výrobky objednané online nebudú páčiť, jednoducho ich v predajni vrátite.
Viac informácií