Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW41 2018
Náramok s LED

Náramok s LED

Viditeľnosť znamená bezpečnosť Ráno je neskôr svetlo, večer je skôr tma – to však nie je dôvod na to, aby ste museli meniť svoj tréningový plán. S týmto náramkom získate malý, ale praktický doplnok, ktorý zaisťuje lepšiu viditeľnosť v tme a zároveň je odolný proti dažďu, snehu a potu – čo je ideálne pre všetky aktivity vonku, ako sú napríklad beh, turistika alebo jazda na bicykli. Silná svietivosť Náramok stačí pripevniť na zápästie a má uzáver pre rôzne veľkosti zápästia. Dve LED žiarovky majú nastavenie na trvalé svietenie alebo blikajúce svetlo a nadchnú Vás silnou svietivosťou a dlhou životnosťou. LED prvok je odnímateľný – a vďaka dodatočnej svorke ho možno aj bez náramku jednoducho pripevniť na ľubovoľné miesto.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.