Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW2 2017
Napínadlá na 1 pár obuvi z cédrového dreva, veľ. 43/44

Napínadlá na 1 pár obuvi z cédrového dreva, veľ. 43/44

Takto si topánky udržia dlhšie tvar a môžete ich dlhšie nosiť. Napínadlá z cédrového dreva napínajú kožu a zabraňujú tvorbe záhybov, ktoré môžu topánky lámať. Cédrové drevo zľahka nasáva vlhkosť a odvádza ju smerom von – okrem toho šíri čerstvú vôňu a môže zabrániť nepríjemným pachom. Optimálne pôsobenie Pre optimálne pôsobenie je potrebné napínadlo vložiť do topánky ihneď po nosení - čím dlhšie majú topánky kontakt s napínadlom, tým lepší je výsledok.

Naposledy v ponuke: CW2/2017  Pomocníci do domácnosti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.