Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW16 2018
Nadstavec s lisom na citrusy

Nadstavec s lisom na citrusy

Vlastnoručne vytlačená šťava jednoducho a ľahko: Aromatizovaná minerálna voda je stále v móde – a s týmto lisom na citrusy si vlastnoručne pripravíte obľúbený osviežujúci nápoj tak jednoducho ako ešte nikdy predtým. Lis sa naskrutkuje alebo nasadí na hrdlo bežných PET fliaš a hneď môžete vytlačiť čerstvú šťavu z ovocia priamo do fľaše. Nadstavec sa dá používať aj s karafami a špeciálny dizajn špičky zaisťuje dôkladné odšťavenie.
3,99 €
3,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW16/2018  Kuchyňa a zdravie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.