Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2018
Nadstavec na vysávač

Nadstavec na vysávač

Pre viac variability a flexibility Vášho vysávača pri ťažko prístupných miestach Vám pomôže tento doplnok. Na dostatočnú voľnosť v pohybe je táto gumová hadica skutočne ohybná a dá sa jednoducho nastrčiť. V náročných prípadoch sa dá štetinový nadstavec na vysávanie oddeliť od trubice na škáry. Nadstavec je kompatibilný s bežnými rúrami od vysávača s priemerom od 30 do 37 milimetrov a perfektne sa hodí napríklad na čistenie klávesníc.

Naposledy v ponuke: CW3/2018  Dokonalý poriadok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.