Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW22 2018
Nádoba na prípravu zmrzliny

Nádoba na prípravu zmrzliny

Podáva sa zmrzlina! Vlastnoručne pripravená zmrzlina je úžasná pochúťka nielen v lete – a s touto nádobou vyčarujete chutnú zmrzlinu za niekoľko minút, a to bez použitia zmrzlinovača. Jednoduchý systém Nádoba na prípravu zmrzliny má vnútornú misku z kvalitnej ušľachtilej ocele, ktorá je naplnená chladiacou kvapalinou. Túto misku treba nechať zmraziť v mrazničke a potom ju vložiť do plastovej nádoby. Následne ju naplníte prísadami, ako sú napríklad mlieko, jogurt, sladká smotana alebo mandľové mlieko, a začnete miešať – po niekoľkých minútach je krémová pochúťka hotová a môžete maškrtiť. Podľa chuti Chutné ovocie, aromatické koreniny, ale aj sirup či likéry – fantázii sa medze nekladú. A aby ste mohli hneď začať, v návode na použitie sa nachádza niekoľko receptov, ďalšie nápady nájdete online. Inteligentne tvarovaná plastová stierka sa dá použiť na prípravu zmrzliny a ako lyžica, zmrzlinu z nej môžete úplne jednoducho zotrieť na silikónovom okraji nádoby.

Naposledy v ponuke: CW22/2018  Letná detská móda

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.