Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Jeseň a zima na záhrade

Pripravte záhradu na zimu

Keď sú dni kratšie a lístie opadáva, blíži sa záhradná sezóna k svojmu záveru. To je ten najlepší čas na zazimovanie záhradného nábytku a náradia a vychutnávanie si posledných pekných jesenných dní – s ozdobnými svetelnými reťazami a peknými dekoračnými doplnkami.

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Keď záhrada žiari

Záhradné svetlá a svetelné reťaze

Poďte sa ohriať!

Ochrana pred zimou a skleníky

Dobre uložené počas jesene a zimy

Ochranné obaly na záhradný nábytok

Všetko na svojom mieste

Úložné boxy a domčeky na náradie

Nápady na balkón a terasu

Záhradné skrine a nábytok

 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
  
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
 

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Nábytok z dreva s certifikátom FSC® prináša so sebou prirodzenosť do každého domu. Logo GUT GEMACHT tu znamená, že váš jedinečný materiál pochádza výhradne zo zodpovedného lesného hospodárstva.

ÚPLNE TVOJA PRÍRODA
Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok. Vy si tak môžete svoj domov mohli skrášliť trvalo udržateľným spôsbom.