Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW27 2013
Nabíjačka na smartfón

Nabíjačka na smartfón

Pre bežné smartfóny s funkciou nabíjania cez USB. 3 rôzne adaptéry na nabíjanie: 1 pre iPhone 4 a iPhone 4S, 1 pre Samsung Galaxy S3 a 1 univerzálne použiteľný pre mnoho ďalších modelov. Dodatočný otvor na kábel mobilných telefónov s pripájacími konektormi na hornej strane alebo na boku. Usporiadané uloženie nabíjacieho kábla smartfónu v nabíjačke. Dodatočný USB port na vonkajšej strane: umožňuje súbežné nabíjanie ďalšieho prístroja. Odnímateľný budík riadený rádiovým signálom s ukazovateľom času, času budenia, dátumu a dňa v týždni. Tlmený signál budenia s pomaly vzrastajúcou hlasitosťou. Vrátane batérií, krytu na ochranu pred prachom a sieťového adaptéra s USB nabíjacím káblom.
15,95 €
15,95
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW27/2013  ZĽAVY

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky