Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW41 2018
Multifunkčný trenažér

Multifunkčný trenažér

Udržiavať sa v dobrej forme a posilňovať telo je úžasný pocit. Tento domáci trenažér na efektívne cvičenia na posilňovanie svalov brucha, rúk, chrbta a nôh umožňuje rozsiahly tréning celého tela v pohodlí domova. Odpor prístroja sa dá nastaviť podľa potreby, vďaka čomu ho možno použiť pre každú úroveň tréningu. Vďaka priloženému plagátu s návodom na cvičenie vo formáte A2 môžete hneď začať s tréningom na trenažéri, ktorý sa po skončení cvičenia dá priestorovo úsporne zložiť a uschovať.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.