Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW16 2018
Multifunkčný sekáčik

Multifunkčný sekáčik

Všestranná kuchynská pomôcka Tento multifunkčný sekáčik si poradí aj s tými najtvrdšími orieškami – v pravom zmysle slova. S kvalitnými nožmi z ušľachtilej ocele však okrem orieškov seká aj „jednoduchšie“ prísady, ako sú napríklad bylinky, cibuľa alebo zelenina. Pohodlná manipulácia Mixovacia nádoba má označenie maximálneho množstva a je vybavená vekom so sypacími otvormi v rôznych veľkostiach – takto je možné optimálne nadávkovať každú prísadu pri varení alebo pečení. Odnímateľná časť s motorčekom má veľký zapínač/vypínač, vďaka čomu sa kuchynská pomôcka pohodlne obsluhuje jednou rukou. Bezpečná obsluha Aj keď v kuchyni musí ísť práca rýchlo od ruky, je zaistená bezpečná obsluha: Sekáčik má bezpečnostný mechanizmus, takže ho možno uviesť do prevádzky až po zložení a aretácii. Nože i mixovacia nádoba majú bezpečnostný spínač a silikónové nožičky poskytujú dobrú stabilitu. Mixovacia nádoba, nože a veko so sypacími otvormi sa dajú jednoducho vyčistiť v umývačke riadu.
16,00 €
16,00
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW16/2018  Kuchyňa a zdravie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky

Strúhadlo na citrusy

So záchytnou nádobkou a zabudovaným vekom
7,99 € Quickshop

Čistič na príbor

Na rýchle a jednoduché čistenie
9,95 € 3,99 € Quickshop