Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW39 2017
Multifunkčný sekáčik

Multifunkčný sekáčik

Na sekanie byliniek či krájanie cibule: Tento multifunkčný sekáčik Vám podstatne uľahčí prácu v kuchyni. Priehľadná mixovacia nádoba z odolného plastu má označenie maximálneho množstva a odnímateľná časť s motorčekom má veľký zapínač a vypínač, takže kuchynský prístroj sa dá pohodlne obsluhovať jednou rukou. Bezpečnosť Kvalitné nože z ušľachtilej ocele bez námahy nasekajú bylinky, orechy, cibuľu a zeleninu – ale až vtedy, keď to dovolí bezpečnostný mechanizmus: Uvedenie do prevádzky je možné až po aretácii mixovacej nádoby. Mixovacia nádoba, nože a veko so sypacími otvormi sú vhodné do umývačky riadu – a protišmykové silikónové nožičky zaisťujú dobrú stabilitu.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.