Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW35 2018
Multifunkčný sekáčik

Multifunkčný sekáčik

S týmto kuchynským multitalentom nasekáte bylinky, orechy, cibuľu alebo zeleninu na drobné kúsky za niekoľko sekúnd. Tento všestranný sekáčik s kvalitnými nožmi z ušľachtilej ocele sa pohodlne ovláda jednou rukou vďaka veľkej ovládacej ploche. Vďaka bezpečnostnému mechanizmu je uvedenie do prevádzky možné až po zložení a aretácii. Zabudované sú dva bezpečnostné spínače na nôž a mixovaciu nádobu. Multifunkčný sekáčik s praktickými detailmi Súčasťou multifunkčného sekáčika je aj praktické veko so sypacími otvormi rôznych veľkostí. Na mixovacej nádobe z odolného plastu je vyznačené, pokiaľ sa dá maximálne naplniť. Protišmykové silikónové nožičky zaisťujú dobrú stabilitu na pracovnej ploche. Mixovacia nádoba, sekací nôž a veko so sypacími otvormi sú vhodné do umývačky riadu.
14,99 €
14,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW35/2018  Letná kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.