Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW16 2018
Multifunkčný krájač na ovocie a zeleninu

Multifunkčný krájač na ovocie a zeleninu

Krájač na ovocie a zeleninu Táto multifunkčná pomôcka poskytuje veľa možností pri spracúvaní ovocia a zeleniny. Má odnímateľný, ohnutý krájač v dvoch veľkostiach, ktorý sa ideálne hodí na vylúpnutie dužiny z melóna, kivi a iného ovocia. Vrúbkovaný okraj na spodnej strane slúži na krájanie mäkkého ovocia a zeleniny a pomocou pracovnej časti možno roztlačiť napríklad zrelé avokádo. Zabudovaná vykrajovačka je určená na tvorenie ozdobných guľôčok – ideálne na ovocné šaláty. Krájač na ovocie sa dá priestorovo úsporne zasunúť do seba a pohodlne vyčistiť v umývačke riadu.

Naposledy v ponuke: CW16/2018  Kuchyňa a zdravie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.