Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW31 2016
Multifunkčný detektor

Multifunkčný detektor

Lokalizuje kov, elektrické vedenie a drevo v stenách Kým do steny vyvŕtate dieru, mali by ste sa uistiť, že sa v nej nenachádzajú žiadne kovové rúrky, elektrické vedenie ani drevené konštrukcie. Tento detektor Vám pomôže detegovať kov s priemerom aspoň 20 mm do hĺbky zhruba 50 mm, elektrické vedenie do hĺbky cca 30 mm a drevené konštrukcie do hĺbky cca 38 mm. Je vybavený ukazovateľom smeru a optickou a akustickou signalizáciou.

Naposledy v ponuke: CW31/2016  Pre domácich majstrov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.