Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
Multifunkčné svietidlá s LED, 2 ks

Multifunkčné svietidlá s LED, 2 ks

Tieto mobilné zdroje svetla na batérie sú vždy poruke ako užitočné svietidlo: Pomocou samolepiacich prúžkov tesa® sa dajú umiestniť na ľubovoľný hladký povrch a ich snímače pohybu naplnia okolie teplým bielym svetlom, keď sa k nim priblížite – po 30 sekundách sa svetlo automaticky opäť vypne. Snímač pohybu sa aktivuje až vtedy, keď sa začne stmievať. Za svetla lampa zostáva vypnutá a šetrí energiu.
14,99 €
14,99
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky

Nočné svetlo s LED »Psík«

S 2 stupňami svietivosti
Energia: A+ (od A++ do E)
19,99 € 11,99 € Quickshop

Svietidlá do zásuvky s LED, 2 ks

Automatické zapínanie a vypínanie pri otvorení a zatvorení zásuvky
5,99 € Quickshop