Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW10 2018
Multifunkčné pánske automatické hodinky

Multifunkčné pánske automatické hodinky

Šperk a módny doplnok Presnosť môže vyzerať skutočne nadčasovo: Tieto automatické hodinky z ušľachtilej ocele s klasickým a elegantným dizajnom sa ako módny doplnok hodia ku každému oblečeniu a vďaka svetielkujúcim ručičkám aj za tmy vidno, koľko je hodín. Náramkové hodinky sú vybavené 20 ložiskovými kameňmi a pri nosení sa automaticky naťahujú. Pod minerálnym sklom odolným proti poškriabaniu sú okrem času zobrazené aj dátum, deň a mesiac. Vrátane vymeniteľného remienka Podľa príležitosti a oblečenia hodinky možno nosiť buď s remienkom z masívnej ušľachtilej ocele alebo z kože vypracovanej bez použitia chrómu. Výmena pomocou pružinového mechanizmu je naozaj jednoduchá a remienok z ušľachtilej ocele sa dá skrátiť podľa potreby.
99,00 €
99,00
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW10/2018  Móda, technika a zábava

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky