Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW23 2017
Multifunkčná taštička

Multifunkčná taštička

Vždy poruke Aby ste smartfón alebo kľúče mali poruke vždy, keď potrebujete! Táto taštička sa dá upevniť napríklad na opasok alebo na popruh batoha a jej obsah máte stále na dosah. Taštička má jemnú podšívku a hodí sa na veľa bežných smartfónov. Variabilné upevnenie Táto multifunkčná taštička je variabilná i z hľadiska upevnenia, upevní sa pomocou dvoch remienkov so suchým zipsom alebo pútka na opasok.
6,99 €
6,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.