Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW38 2017
Multifunkčná sprchová hlavica

Multifunkčná sprchová hlavica

Multifunkčná sprchová hlavica s 5 druhmi prúdenia vody Zažite každé ráno wellness pod sprchou – vďaka piatim rôznym druhom prúdenia vody tejto sprchovej hlavice si každý nájde svoj vlastný wellness program. Druh prúdenia vody sa dá pohodlne nastaviť pomocou otočného spínača. Sprchová hlavica je vhodná na bežne predajné 21 mm (1/2'') prípojky (DN15). Súčasťou balenia je aj hadica s plastovým opláštením. Sprchová hlavica s výčnelkami proti usádzaniu vodného kameňa a vložkou na úsporu vody šetrnou k životnému prostrediu Ideálna pri vápenatej vode: Sprchová hlavica potiahnutá protišmykovým plastom má výčnelky na ľahké uvoľnenie vápenatých usadenín a vyberateľnú vložku na úsporu vody, ktorá znižuje prietok vody pri sprchovaní.
17,99 €
17,99
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Alternatívne výrobky