Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW4 2013
Multifunkčná sprchová hlavica

Multifunkčná sprchová hlavica

7 rôznych nastavení prúdu vody: štandardný prúd, masážny prúd, kombinácia štandardného a masážneho prúdu, kombinácia štandardného a saunovacieho prúdu, kombinácia štandardného a jemného prúdu, saunovací prúd, jemný prúd. Sprchová hlavica a rukoväť chrómované do vysokého lesku. S elastomérovou vložkou: ľahké odstraňovanie vápenatých usadenín. S funkciou zastavenia vody. Vhodná na bežne predajné 21-mm prípojky (DN15; 1/2"). Vrátane sprchovej hadice a nástavca na úsporu vody.
15,95 €
15,95
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky